map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DORADCY PODATKOWEGO
Aktualność: ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DORADCY PODATKOWEGO
Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy
Członkowie Krajowej Izby Doradców Podatkowych


Z okazji Dnia Doradcy Podatkowego pragnę przekazać Państwu serdeczne podziękowania i słowa uznania dla Państwa codziennej pracy.

Dzień Doradcy Podatkowego jest szczególnym dla nas Świętem – czasem radosnych życzeń, sympatycznych uroczystości, ale również okazją do refleksji i podsumowań.

Miniony rok był kolejnym, w którym nasze środowisko udowadniać musiało niezbędność zachowania podstawowych atrybutów wykonywania naszego zawodu dla prawidłowej ochrony naszych klientów, ale i właściwego wykonywania powierzonych nam obowiązków. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc i wsparcie w tych – ale i wielu innych - działaniach na rzecz ochrony naszego zawodu, podnoszenia jego rangi i dbania o prawidłowy wizerunek doradcy podatkowego. To dzięki Państwa codziennej ciężkiej pracy, profesjonalizmowi, życzliwości i zaangażowaniu, staliśmy się ważną częścią naszego społeczeństwa. Wyrażam przekonanie, że w przyszłości w jeszcze większym stopniu będziemy w stanie włączyć się w pomoc naszym klientom - przedsiębiorcom, małym firmom rodzinnym czy pojedynczym podatnikom.

Życzę Państwu, aby ta szczególnie ważna i odpowiedzialna służba, była dla nas wszystkich źródłem satysfakcji, niosąc ze sobą radość i, poczucie spełnienia. Życzę Państwu pomyślność także w życiu osobistym.

Prof. dr hab. Adam Mariański
Przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych
DATA PUBLIKACJI: 2018-05-11 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt