map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Zawód ma znakomite perspektywy, przedsiębiorcy będą nas potrzebowali – wywiad z Przewodniczącym KRDP w Rzeczpospolitej
Aktualność: Zawód ma znakomite perspektywy, przedsiębiorcy będą nas potrzebowali – wywiad z Przewodniczącym KRDP w Rzeczpospolitej
„Widzimy wzrost świadomości podatników, dotyczący korzystania z usług doradztwa. Wynika to z coraz większej liczby nakładanych na nich obowiązków, jak np. składanie plików w JPK VAT oraz profiskalnego nastawienia skarbówki” – stwierdził prof. Adam Mariański, Przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych w wywiadzie udzielonym red. Monice Pogroszewskiej z okazji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego, organizowanego corocznie przez te redakcję.

„Rośnie na doradztwo typu compliance. Klienci chcą mieć pewność, że prawidłowo wywiązują się z obowiązków względem fiskusa. Chciałbym jednak zaznaczyć, że celem zmian legislacyjnych nie powinno być zapewnienie pracy doradcom, ale stworzenie warunków rozwoju przedsiębiorczości” – podkreślił Przewodniczący KRDP.

„Naszą rola jest pomoc w prawidłowym wypełnianiu obowiązków podatkowych oraz ustaleniu granic dozwolonego planowania podatkowego. Chodzi o to żeby podatnik zapłacił fiskusowi tyle, ile trzeba, ani mniej, ani więcej” – stwierdził prof. Adam Mariański.

Zapraszamy do zapoznania się z całym wywiadem z prof. Adamem Mariańskim.

Oprac. Wiesława Moczydłowska, Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

DATA PUBLIKACJI: 2018-06-27 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt