map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Konferencja "Doradztwo podatkowe w e-gospodarce. Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji." 10.04.2019 - Warszawa
Aktualność: Konferencja "Doradztwo podatkowe w e-gospodarce. Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji." 10.04.2019 - Warszawa
Miło nam poinformować, że już 10 kwietnia br. odbędzie się konferencja „Doradztwo podatkowe w e-gospodarce. Jak wykorzystać rewolucję cyfrową i nie przespać okazji.” Wydarzenie to odbędzie się w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym IBIB PAN przy ul. Ks. Trojdena 4.
Mając na uwadze nieuchronne i bardzo szybkie zmiany zarówno na rynku usług informatycznych, jak i w zakresie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Konferencja ta ma na celu zwrócenie Państwa uwagi na zasadność podejmowania działań zmierzających do unowocześniania naszych Kancelarii, a przy tym  przedstawienie szeregu możliwości (narzędzi informatycznych, systemów zarządzania, kierunków rozwoju) na osiągnięcie sukcesu w czasach obecnej transformacji cyfrowej. Pewni jesteśmy, że poruszone w czasie Konferencji zagadnienia oraz wygłoszone prelekcje, okażą się dla jej uczestników cennym źródłem informacji.
Zachęcamy do pobrania harmonogramu Konferencji, a także do uczestnictwa w tym wydarzeniu, na które zarejestrować możecie się Państwo poprzez panel mDoradca.

DATA PUBLIKACJI: 2019-03-25 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt