map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Konferencja "Co nowego w Ordynacji Podatkowej? - reforma ogólnego prawa podatkowego"
Aktualność: Konferencja "Co nowego w Ordynacji Podatkowej? - reforma ogólnego prawa podatkowego"
Konferencja „Co nowego w Ordynacji Podatkowej? – reforma ogólnego prawa podatkowego” na Uniwersytecie Jagiellońskim pod patronatem KRDP

Już w dniach 23-24 marca br. w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie  odbędzie się XIII Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego, organizowana co roku przez Koło  Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ. Konferencję objęła swym patronatem Krajowa Rada Doradców Podatkowych.


Tematem nadchodzącej edycji wydarzenia jest: „Co nowego w Ordynacji Podatkowej? – reforma ogólnego prawa podatkowego.”. Motyw ten nawiązuje do projektu nowej Ordynacji Podatkowej, nad którym pracuje Ministerstwo Finansów.

Tematem konferencji organizatorzy uczynili zatem zagadnienia związane z planowanymi zmianami w prawie podatkowym, zamierzając skupić się podczas tej akademickiej dyskusji zwłaszcza na nowym projekcie Ordynacji Podatkowej. Mając na względzie trzynastoletnią tradycję i renomę Konferencji, organizatorzy postanowili w tym roku zaprosić studentów i praktyków prawa podatkowego do ożywionej dyskusji nad możliwościami i zagrożeniami, które mogą być wynikiem nowej Ordynacji Podatkowej. Będą oni proszeni o podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez wygłoszenie prelekcji. W tym roku uczestnicy konferencji będą mieć również zaszczyt wysłuchać gości z zagranicy, miedzy innymi z Czech. Profesjonalizm prelegentów z pewnością zagwarantuje wysoki poziom merytoryki wystąpień oraz sprawi, że czas spędzony na Konferencji uznany zostanie za ciekawą lekcję podatków.

Co roku liczba uczestników Konferencji wynosi od 200 do 300 osób, z czego przeważająca większość to studenci oraz doktoranci.
Konferencja jest projektem naukowym, o którym można powiedzieć, że tradycją wśród towarzystwa naukowego zajmującego się podatkami stało się to, że najbardziej rozpoznawalni reprezentanci w dziedzinie podatków w Polsce przyjeżdżają do Krakowa na „wiosenną konferencję”. Projekt Konferencji stał się spotkaniem cyklicznym i cieszącym się dużą renomą. Nie może zatem zabraknąć na niej patronatu i przedstawicieli Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Strona konferencji http://www.podatki.confer.uj.edu.pl/

Wiesława Moczydłowska, Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

DATA PUBLIKACJI: 2019-03-25 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt