map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Forum Podatkowe Poznań 2019 „Podatki Przyszłości” pod patronatem KRDP
Aktualność: Forum Podatkowe Poznań 2019 „Podatki Przyszłości” pod patronatem KRDP
W dniach 13-14 maja 2019 r.   na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 11 „Iglica” przy ul. Głogowskiej 14  w Poznaniu odbędzie się Forum Podatkowe Poznań 2019 „Podatki Przyszłości”. To dwudniowe, intensywne spotkanie, które będzie wypełnione praktyczną wiedzą pochodzącą od wybitnych ekspertów aktywnie działających w trzech obszarach: prawa, ekonomii  i edukacji podatkowej. Każdy z obszarów zostanie podzielony na bloki tematyczne, które znajdują się w agendzie wydarzenia.

Podział części merytorycznej Forum „Podatki Przyszłości” na bloki tematyczne pozwoli każdemu uczestnikowi dowolnie kształtować indywidualny plan wykładowy.

Po intensywnej części merytorycznej w dniu 13 maja przyjdzie czas na wieczorny koncert Niedokończona Opowieść Zbigniew WODECKI - Patrycjusz GRUSZECKI.
Koncert odbędzie się z okazji Dnia Doradcy Podatkowego. Ten wyjątkowy wieczór zostanie uświetniony utworami  Zbigniewa Wodeckiego, które specjalnie dla uczestników Forum wykonają niesamowici artyści: Ewa Uryga, Katarzyna Wilk, Rafał Szatan oraz Tadeusz Seibert.
 
Forum Podatkowe Poznań 2019 „Podatki Przyszłości” zostało objęte Patronatem Honorowym: Naczelnej Izby Kontroli, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Prezydenta Miasta Poznania oraz Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

Organizatorzy już dziś serdecznie zapraszają do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.  Rejestracja już na www.mdoradca.krdp.pl


Strona internetowa Forum www.forumpodatkowepoznan.pl

Instagram www.instagram.com/forumpodatkowe/

Facebook www.facebook.com/ForumPodatkowePoznan/

Wiesława Moczydłowska, Rzecznik Prasowy  Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

DATA PUBLIKACJI: 2019-04-12 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt