map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Ruszyły zapisy na szkolenie "Marketing i sprzedaż usług doradców podatkowych"
Aktualność: Ruszyły zapisy na szkolenie "Marketing i sprzedaż usług doradców podatkowych"
Ruszyły zapisy na szkolenie  „Marketing i sprzedaż usług doradców podatkowych”

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu „Marketing i sprzedaż usług doradców podatkowych”, które odbędzie się 6 czerwca br. w siedzibie Biura Krajowej Izby Doradców Podatkowych przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 3/310.
Jest to pierwsze tego typu szkolenie organizowane przez Krajową Radę Doradców Podatkowych, a jednocześnie - kolejny krok, który KRDP podejmuje w celu  zwiększenia kompetencji i skuteczności działania, w tym także promocji zawodu doradcy podatkowego i świadczonych przez niego usług. Wszyscy jesteśmy świadomi, iż doradcy podatkowi stoją obecnie przed wyjątkowym wyzwaniem związanym z budowaniem wizerunku, prowadzeniem działań marketingowych i sprzedażą swoich usług. Nie wszyscy potencjalni klienci wiedzą, w jakim zakresie doradca podatkowy może im pomóc, zaś doradcy nie zawsze potrafią w sposób odpowiedni komunikować swoje atuty.

Szkolenie z pewnością poszerzy Państwa wiedzę z zakresu marketingu, komunikacji i sprzedaży usług doradców podatkowych. Doświadczeni praktycy, którzy poprowadzą szkolenie: Marcin Tomczak, Jacek Stanisławski oraz Arkadiusz Chludziński, przygotowali dla Państwa dużą dawkę wiedzy i praktycznych umiejętności.

Zachęcamy do zapoznania się z programem szkolenia, który dostępny jest poniżej, a także informacjami o prowadzących.
Za udział w szkoleniu otrzymacie Państwo 5 punktów. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, zaś rejestracji dokonać można za pomocą panelu mDoradca. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Rejestracja od godz. 8:45, początek szkolenia godz. 9:30, zaś zakończenie godz. 16:00.


DATA PUBLIKACJI: 2019-05-23 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt