map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Konferencja KRDP „20 lat Kodeksu karnego skarbowego”
Aktualność: Konferencja KRDP „20 lat Kodeksu karnego skarbowego”
5 listopada w Warszawie odbędzie się Konferencja „20 lat Kodeksu karnego skarbowego” organizowana przez Krajową Radę Doradców Podatkowych. 

W ramach czterech planowanych paneli tematycznych: „KKS – przyszłość regulacji”, „KKS – aktualne problemy”, „Zagadnienia procesowe” oraz „KKS a doradcy podatkowi” – podjęta zostanie próba odpowiedzi m.in. na pytanie, jaka jest przyszłość Kodeksu i czy regulacja jest nam nadal potrzebna? Czy wzrost represyjności przestępstw VAT-owskich wpływa na przestrzeganie prawa, a jeśli tak, to w jaki sposób? Jaka jest rola biegłego w sądowym postępowaniu karnym skarbowym, a także czy potrzebny jest kodeks karny skarbowy? Liczymy, że powyższe zagadnienia będą podstawą ciekawej, merytorycznej dyskusji i motywacją do stawiania kolejnych ważnych pytań związanych z Kodeksem karnym skarbowym. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wybitnych przedstawicieli świata nauki oraz praktyków z zakresu prawa karnego skarbowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału.
DATA PUBLIKACJI: 2019-10-22 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt