map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Unikanie opodatkowania - próba oceny polskich regulacji. Konferencja KIDP i Uniwersytetu Łódzkiego
Aktualność: Unikanie opodatkowania - próba oceny polskich regulacji. Konferencja KIDP i Uniwersytetu Łódzkiego
Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych WPiA Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają na konferencję "Unikanie opodatkowania - próba oceny polskich regulacji". Dwudniowa sympozjum odbędzie się w Łodzi, w dniach 10-11 grudnia.

Celem konferencji jest bliskie przyjrzenie się polskim regulacjom prawnym z zakresu unikania opodatkowania. Najbardziej znani eksperci w tej tematyce: naukowcy, doradcy podatkowi, urzędnicy Ministerstwa Finansów zostali zaproszeni do udziału w ośmiu panelach tematycznych. Pierwszego dnia konferencji eksperci zmierzą się z tematem klauzuli przeciwko unikaniu opodatkowania oraz dokonają oceny prawnej obowiązku raportowania schematów podatkowych. Drugi dzień konferencji to m.in dyskusja na temat podatku od wyjścia, a także panel na temat postępowań kontrolnych i podatkowych w zakresie unikania opodatkowania.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych WPiA UŁ:

http://cdisp.uni.lodz.pl/…/ko…/312-143-konferencja-podatkowa

DATA PUBLIKACJI: 2019-11-12 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt