map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Trwa VII edycja konkursu LIDER KSIĘGOWOŚCI 2018
Aktualność: Trwa VII edycja konkursu LIDER KSIĘGOWOŚCI 2018
7 lutego rozpoczął się drugi etap Konkursu Lider Księgowości 2018 r.  Patronat nad wydarzeniem sprawuje Krajowa Izba Doradców Podatkowych.

W dniu 2 listopada 2017 r. wystartowała kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu LIDER KSIĘGOWOŚCI. Jego organizator – Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska już po raz siódmy zaprosiło wszystkie osoby fizyczne, które zawodowo są związane z dziedziną rachunkowości i podatków, księgowych, księgowych małych i dużych firm oraz biur rachunkowych do walki o prestiżowy tytuł LIDERA KSIĘGOWOŚCI.

Do konkursu można było przystąpić do 31 stycznia 2018 r. W tym celu należało rozwiązać liczący 50 pytań test sprawdzający wiedzę teoretyczną z zakresu rachunkowości, podatków oraz prawa pracy. Swój udział zarejestrowało ponad 400 osób!

W dniu 7 lutego br. rozpoczął się drugi etap konkursu – zostało do niego zakwalifikowanych 100 uczestników, którzy otrzymali największą liczbę punktów w etapie pierwszym. W czasie jego trwania należy rozwiązać trzy zadania uwzględniające etap kwalifikacji, ewidencji i oceny decyzji jednostki co do podjętych przez nią działań. W sytuacji gdy ustawa o rachunkowości nie określa precyzyjnego postępowania, trzeba wskazać jakiego wyboru powinna dokonać jednostka gospodarcza. Dwa dodatkowe zadania uzupełniające sprawdzą wiedzę teoretyczną, opartą na analitycznym myśleniu i wyciąganiu wniosków, z uwzględnieniem zapisów polityki rachunkowości. Gra konkursowa będzie trwać od 7 lutego 2018 r. do 15 marca 2018 r.

Wyłącznie 10 najlepszych graczy dotrze do ostatniego trzeciego etapu. Finaliści konkursu spotkają się na indywidualnych rozmowach z Jury konkursu, które wyłoni zwycięzcę konkursu.  Rozmowy z Jury odbędą się przed uroczystą Galą Finałową, która będzie mieć miejsce w kwietniu 2018 r. w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki.

Patronat honorowy nad VII edycją konkursu objęli: Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Polska Izba Biegłych Rewidentów oraz Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.
Wszystkie szczegóły organizacyjne są dostępne na stronie
http://liderksiegowosci.pl/

Wiesława Moczydłowska, Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Doradców Podatkowych.


DATA PUBLIKACJI: 2018-02-13 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt