map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start / Aktualności   /  Dr Mariusz Cieśla z KRDP w Polskim Radio 24 o zeznaniach rocznych
Aktualność: Dr Mariusz Cieśla z KRDP w Polskim Radio 24 o zeznaniach rocznych
6 kwietnia b.r. w audycji o rozliczeniach podatkowych i możliwościach uzyskania pomocy w sporządzeniu zeznań rocznych mówił w Polskim Radio 24 dr Mariusz Cieśla, członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych. Udział w programie radiowym był elementem akcji informacyjnej o pomocy doradców podatkowych w sporządzaniu zeznań rocznych.

Inspiracją do udziału w audycji była informacja o tym, że w piątek i sobotę w 93 galeriach handlowych w całym kraju pracownicy urzędów skarbowych pomagali wypełnić PIT i wysłać go elektronicznie. Dr Mariusz Cieśla przypomniał o akcjach Krajowej Izby Doradców Podatkowych w tym zakresie, zwłaszcza o akcji pomocy w wypełnianiu PIT dla osób z niepełnosprawnością  i ich rodzin oraz dniach otwartych w wybranych kancelariach doradztwa podatkowego. „Zawsze polecam skorzystanie z rady specjalistów” – mówił w Polskim Radiu 24 Mariusz Cieśla z Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

Zeznanie podatkowe za 2017 rok trzeba złożyć do końca kwietnia.

Gościem Polskiego Radia 24 był również Łukasz Domagała, przedstawiciel Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz Agnieszka Pietrzyk, zastępca naczelnika Trzeciego Urzędu Skarbowego Warszawa-Śródmieście.

Gospodarzem audycji był Jakub Kukla.
 
(Polskie Radio 24/IAR/zz; godzina emisji: 10.06; 10.12; 14.45).

https://www.polskieradio.pl/130/5925/Artykul/2086604,Przyjdz-na-zakupy-i-rozlicz-PITa-Pracownicy-urzedow-skarbowych-pomoga

Oprac. Wiesława Moczydłowska, Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Doradców Podatkowych

DATA PUBLIKACJI: 2018-04-09 + pozostałe aktualności
Komentarze (0)
Opcja dodawania komentarzy jest zarezerwowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby się zalogować przejdź do panelu logowania.
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt