map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Aktualność: komunikat -Wolters

Szanowne Koleżanki i Koledzy

doradcy podatkowi z oddziału zachodniopomorskiego

w nawiązaniu do wstępnego komunikatu z 17 marca informuję, że ze względu na duże zainteresowanie, zarząd ZOKIDP zakupił dla oddziału zachodniopomorskiego pięć licencji /dostępów/ umożliwiających nieodpłatne korzystanie on-line wyłącznie przez doradców podatkowych i wyłącznie z naszego oddziału z oprogramowania wspomagającego pracę zawodową doradcy podatkowego Lex Context Podatki on-line wraz z modułami dodatkowymi: Komentarze on-line, Prawo Europejskie on-line, Tłumaczenia on-line i Czasopisma on-line.

Doradcy, którzy jeszcze nie wyrazili chęci korzystania z tego oprogramowania mogą przysłać swoje zgłoszenia do biura ZOKIDP.

Ilość licencji /dostępów/ umożliwia jednoczesne korzystanie z tego oprogramowania 5 doradcom - co oznacza, że szósta i kolejne osoby będą mogły zalogować się do programu i korzystać z niego dopiero po wylogowaniu się którejś z pięciu już korzystających. W przypadku zalogowania do programu i niekorzystania z niego przez 20 minut nastąpi automatyczne wylogowanie tej osoby z programu.

Przydział indywidualnego loginu i hasła umożliwiających korzystanie z oprogramowania następuje indywidualnie dla każdego doradcy podatkowego z oddziału zachodniopomorskiego w biurze ZOKIDP po podpisaniu przez niego stosownych dokumentów.

Pozdrawiam

Beata Norsesowicz

przewodnicząca zarządu ZOKIDP


DATA PUBLIKACJI: 2014-04-03 + pozostałe aktualności
Kategorie:
Oddziały regionalne:
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt