map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Aktualność: Stanowisko informacyjne doradców podatkowych w Urzędzie Miasta Tarnowa

Zarząd Małopolskiego Oddziału KIDP kontynuując stałą akcję bezpłatnego udzielania informacji podatnikom zakładającym działalność gospodarczą, nawiązał w tej kwestii współpracę z Urzędem Miasta Tarnowa.

 

Na mocy zawartego porozumienia  uruchomione zostało stanowisko informacyjne, zlokalizowane na terenie Punktu Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4, pok. 222 czynne w każdy pierwszy oraz ostatni dzień roboczy miesiąca w godz. od 9.00 do 13.00.

 

Zainteresowani podatnicy mogą bezpłatnie uzyskać od doradców podatkowych informacje i porady na tematy związane z zakładaniem działalności gospodarczej np. wybór formy opodatkowania, wyłączenie z form opodatkowania, obowiązek rejestracji do podatku VAT, obowiązek zgłoszenia do podatku akcyzowego, obowiązek zgłoszenia kasy rejestrującej itp.

Informacje w tej sprawie znajdują się także na stronie Urzędu Miasta Tarnowa http://www.tarnow.pl/Biznes/Stanowisko-informacyjne-doradcow-podatkowych-w-Urzedzie-Miasta-TarnowaDATA PUBLIKACJI: 2016-10-24 + pozostałe aktualności
Kategorie:
Oddziały regionalne:
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt