map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Aktualność: Informacje bieżące

Bieżące informacje


Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych ponownie będzie organizatorem IX Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Szczegóły w zakładce Konkurs.


Działalność promocyjna


Pomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych ma już swój profil na Facebooku. Zachęcamy do aktywnego śledzenia postów, jak również komentowania i wyrażania własnych opinii.

 

Kontynuowane są dyżury eksperckie doradców podatkowych w ramach współpracy z Urzędem Miasta Gdańska i Urzędem Miasta Gdyni. Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji poprzez zgłoszenie gotowości do pełnienia dyżurów w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres pomorski@kidp.pl


Działalność szkoleniowa


W dniu 08 listopada 2019 r. odbędą się warsztaty w Biurze Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych na temat „ Kontrakty długoterminowe w rachunkowości i podatkach” poprowadzone przez Panią Monikę Matyszewską.

 

W dniach 06-08 grudnia 2019 r. odbędzie się szkolenie połączone z uroczystą Kolacją Wigilijną na temat „Zmiany w ustawach podatkowych na rok 2020” poprowadzone zostanie przez Panią Martę Szafarowską. Serdecznie zachęcamy do zapisów.Klub Dyskusyjny


W dniu 30 października 2019 r. odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Dyskusyjnego Doradców Podatkowych przy Pomorskim Oddziale Krajowej Izby Doradców Podatkowych na temat „Odpowiedzialności doradcy podatkowego na gruncie ustaw Kodeksu Postępowania Karnego, Kodeksu Karnego Skarbowego i ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary”. Spotkanie jest bardzo dobrym miejscem do dzielenia się własnymi doświadczeniami. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem temat zostanie również ponowiony 13 listopada.


Współpraca z Uniwersytetem Gdańskim

 

Zarząd Pomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych kontynuuje współpracę z Przedstawicielami Uniwersytetu Gdańskiego w celu organizacji szkoleń łączonych, zarówno dla doradców podatkowych, jak również studentów Uniwersytetu Gdańskiego. Taka współpraca jest aktywną promocją zawodu doradcy podatkowego, pozwalającą na analizę poruszanych zagadnień z różnych perspektyw. Planowany termin rozpoczęcia szkoleń to styczeń 2020 r.


DATA PUBLIKACJI: 2019-11-14 + pozostałe aktualności
Kategorie:
Oddziały regionalne:
Najpopularniejsze:
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt