map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
Cykl spotkań "Dyskusje Praktyków" (POZNAŃ) 12.11.2019 r.
Kategoria: Podatkowe
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 3.0
Zgłoszenia: 4 / 30
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-11-12
Data zakończenia: 2019-11-12
Organizator:  Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań „Dyskusje Praktyków”, który odbędzie się w dniu 12 listopada 2019 r. w godz. 16:00-18:00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej przy ul. Konopnickiej 15 w Poznaniu.  Spotkanie pt. Problematyka prania brudnych pieniędzy w praktyce reprezentacji klienta przez adwokata lub doradcę podatkowego" poprowadzi Pan Remigiusz Pytlik (Doradca podatkowy) oraz Pan Filip Siwek (Doradca podatkowy).

Po wystąpieniu prelegenta przeprowadzona zostanie merytoryczna dyskusja w gronie praktyków interesujących się wyżej wymienionym zagadnieniem. Spotkanie jest w formie szkoleniowo-warsztatowej.

Udział doradców podatkowych oraz pracowników doradców podatkowych w cyklu spotkań „Dyskusje Praktyków” jest bezpłatny. Doradca podatkowy za udział w spotkaniu otrzyma 3 punkty z tytułu podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Liczba miejsc dla doradców podatkowych oraz ich pracowników wynosi 30 osób.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie propozycji tematów na kolejne spotkania z cyklu "Dyskusje Praktyków” na e-mail: wielkopolski@kidp.pl


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
(7) Inne
(1) PFRON
(1) VAT
Strona główna
?
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt