map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
Spotkanie w Izbie Administracji Skarbowej w Krakowie z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów dot. obowiązku składania przez mikroprzedsiębiorców elektronicznych plików JPK_VAT
Kategoria: spotkanie w Izbie Administracji Skarbowej w Krakowie
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 0 / 30
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-02-14
Data zakończenia: 2018-02-14
Organizator:  Małopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Uprzejmie informujemy, iż w związku z objęciem mikroprzedsiębiorców obowiązkiem składania elektronicznych plików JPK_VAT, Izba Administracji Skarbowej w Krakowie zaprasza na spotkanie z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów Panem Pawłem Cybulskim, poświęcone nowemu obowiązkowi. Powyższe spotkanie odbędzie się w dniu 14 lutego  2018 r. o godz. 11.00 w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Krakowie przy ul. Wiślnej 7 (sala konferencyjna, I piętro).

Z powodu ograniczonej liczby miejsc osoby zainteresowane udziałem w powyższym spotkaniu proszone są o zgłoszenie się przez system mDoradca w terminie do 13 lutego br. do godz. 14.00.


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt