map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
Zgromadzenie Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych 06.04.2018
Kategoria: Zgromadzenie RO KIDP
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 0 / 366
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-04-06
Data zakończenia: 2018-04-06
Organizator:  Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Szanowni Państwo,

Doradcy Podatkowi

Oddziału Zachodniopomorskiego KIDP

Z uwagi na upływ 4-letniej kadencji Zarządów Regionalnych Oddziałów KIDP, Zarząd Zachodniopomorskiego Oddziału zwołuje na dzień 6 kwietnia 2018 roku (piątek) Zgromadzenie Zachodniopomorskiego Oddziału KIDP. Zgromadzenie odbędzie się o godzinie 11.00 w sali Hotelu „Park”, ul. Plantowa 1 w Szczecinie.

Zgodnie z § 47 Statutu Krajowej Izby Doradców Podatkowych do zadań Zgromadzenia Regionalnego Oddziału Izby należy:

1. ustalenie liczby i wybór członków Zarządu Regionalnego Oddziału Izby,

2. przyjęcie sprawozdania ustępującego Zarządu Regionalnego Oddziału Izby,

3. wybór członków Oddziału Zamiejscowego Sądu Dyscyplinarnego

W celu usprawnienia prac Zgromadzenia ZOKIDP zapraszamy do zapoznania się z treścią projektu Regulaminu Zgromadzenia (do pobrania w załączniku). Prosimy o analizę i zgłaszanie uwag do ww. projektu. Przyjęcie Regulaminu nastąpi w drodze głosowania podczas Zgromadzenia Zachodniopomorskiego Oddziału KIDP.

Rejestracja doradców podatkowych biorących udział w Zgromadzeniu rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 10:45 (do pobrania planowany porządek obrad Zgromadzenia w załączniku). Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą legitymacji doradcy podatkowego lub urzędowego dokumentu ze zdjęciem np. paszportu lub dowodu osobistego (brak tego dokumentu uniemożliwi udział w Zgromadzeniu).

UWAGA! Każdy doradca podatkowy, który stawi się w lokalu wyborczym najpóźniej do godziny wskazanej jako godzina zakończenia rejestracji, zostanie zarejestrowany. Po zakończeniu procedury rejestracji doradców podatkowych biorących udział w V Zgromadzeniu Zachodniopomorskiego Oddziału nie ma możliwości wydania mandatów wyborczych.

Gorąco zachęcamy do udziału w Zgromadzeniu naszego regionu - Państwa obecność będzie miała duży wpływ na przyszłość naszego Oddziału.

Spis wyborców Zgromadzenia Zachodniopomorskiego Oddziału KIDP zamieszczony został w dniu 23.02.2018 r. na stronie internetowej Oddziału  http://www.zachodniopomorski.kidp.pl/aktualnosciall.php/10/5252 Wszelkie nieprawidłowości w danych wynikających z w/w listy należy zgłaszać pisemnie lub za pośrednictwem poczty e-mail na adres zachodniopomorski@kidp.pl, wpisując w temacie wiadomości „zastrzeżenia do spisu wyborców”, w terminie do dnia poprzedzającego Zgromadzenie.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie udziału w Zgromadzeniu do dnia 31 marca 2018 r. wybierając jedną z opcji: dokonanie zgłoszenia w systemie mDoradca (zakładka „Szkolenia”, zgłoszenia dokonujemy w ten sam sposób jak w przypadku szkoleń) / wysłanie maila na adres: zachodniopomorski@kidp.pl lub zgłoszenie telefonicznie 91 485 13 16.

Zarząd Zachodniopomorskiego Oddziału KIDP


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt