map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
INTERNETOWY KATALOG DORADCÓW PODATKOWYCH. Dołącz do Katalogu! Wejdź na www.twojdoradcapodatkowy.info
Kategoria: Internetowy Katalog Doradców Podatkowych
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 27 / 5000
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-10-31
Data zakończenia: 2019-10-31
Organizator:  Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Uprzejmie informujemy, że Zarządy Łódzkiego, Małopolskiego, Mazowieckiego, Śląskiego i Wielkopolskiego Oddziału KIDP w ramach promocji zawodu doradcy podatkowego podjęły się współtworzenia Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych, który jest elektroniczną wizytówką doradcy podatkowego zawierającą dane kancelarii doradcy podatkowego wraz z opisem specjalizacji usług świadczonych przez kancelarię. 

Celem katalogu jest ułatwienie dostępu szerokiej grupie podatników do doradców podatkowych. Katalog to szybki sposób zapoznania się z informacjami dotyczącymi doradcy podatkowego. Dołącz do Katalogu! Wejdź na  www.twojdoradcapodatkowy.info Uprzejmie informujemy, że do Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych będą mogli przystąpić czynni doradcy podatkowi niezalegający w opłacaniu składek członkowskich (powyżej 3 składekoraz doradcy, którzy wykonali profesjonalne zdjęcie profilowe.                                                   

W panelu mDoradca w zakładce "Pliki" widnieje Regulamin Internetowego Katalogu Doradców Podatkowych, a także prezentacja dotycząca Katalogu z wizualizacją oraz możliwościami techniczno-merytorycznymi, które zawiera Katalog.

W przypadku pytań dotyczących Katalogu prosimy o kontakt z Regionalnym Biurem KIDP zgodnie z przynależnością do Regionu.

Razem wzmacniajmy wizerunek Doradcy Podatkowego!


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
(1) ePUAP
(7) Inne
(1) KKS
(12) VAT
Strona główna
?
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt