map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Opodatkowanie przedsiębiorstw
Kategoria: Konferencja naukowa
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 3.0
Zgłoszenia: 0 / 30
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-09-28
Data zakończenia: 2018-09-28
Organizator:  Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie zaprasza na VIII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Opodatkowanie przedsiębiorstw”, która odbędzie się 28 września 2018 roku w Szczecinie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Zarząd ZOKIDP po raz kolejny postanowił włączyć się w organizację konferencji i umożliwić doradcom podatkowym bezpłatny udział w obradach.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są poprzez panel mDoradca na stronie https://mdoradca.krdp.pl/ do dnia 14.09.2018 r.

UWAGA: W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji w terminie krótszym niż 14 dni przed jej rozpoczęciem lub nieobecności uczestnik zostanie obciążony kosztami w wysokości 100 zł netto (123 zł brutto).

Na podstawie rozdziału VIa Zasad Etyki Zawodowej Doradców Podatkowych określającego zasady stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zarząd ZOKIDP postanowił, że biorący udział w konferencji doradcy podatkowi i obecni przez cały czas jej trwania uzyskają 3 /trzy/ punkty. Podstawą uzyskania określonej liczby punktów jest podpisanie listy obecności.

zapraszam w imieniu zarządu ZOKIDP

Beata Norsesowicz

przewodnicząca
Organizator może utrwalać i dokumentować przebieg konferencji stąd wizerunek osób uczestniczących w konferencji może zostać utrwalony a następnie rozpowszechniony dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych lub promocyjnych Krajowej Izby Doradców Podatkowych.


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt