map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
XVI BAL DORADCÓW PODATKOWYCH
Kategoria: Bal doradców podatkowych
( Impreza )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 0 / 309
Koszty:  90.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
90.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
90.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-02-16
Data zakończenia: 2019-02-16
Organizator:  Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

XVI KARNAWAŁOWY BAL DORADCÓW PODATKOWYCH

Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie zaprasza na BAL DORADCÓW PODATKOWYCH, który odbędzie się 16 lutego 2019 r. (sobota) w Sali Balowej Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie, ul. Skalnicowa 21. Koszt uczestnictwa 90 zł dla doradcy podatkowego, a dla osoby towarzyszącej niebędącej doradcą podatkowym 400 zł .

Zapisy na bal prosimy dokonywać poprzez rejestrację w systemie mDoradca. Zgłoszenia oraz wpłaty prosimy dokonać do dnia 06 lutego 2019 r. Doradcy Podatkowi, którzy zgłoszą się na Bal i do dnia 06 lutego 2019 r. nie odwołają zgłoszenia, będą obciążeni kosztami nawet wówczas jak nie będą brali udziału w Balu. Płatność za bal przelewem na konto: 97 1140 1124 0000 4004 3000 1016.

 

Hotel DoubleTree by Hilton dysponuje pokojami hotelowymi w cenie 330,00 zł netto + 8% VAT (cena promocyjna) ze śniadaniem. Cena promocyjna będzie dostępna przy dokonaniu rezerwacji na hasło: „Bal Doradców Podatkowych” do dnia 26.01.2019 r. pod nr tel. 22278 00 02.

Rozpoczęcie Balu o godz. 20.00.

Prosimy o punktualne przybycie.

Zabawę uświetnią:

- ponowny występ znakomitego zespołu coverowego Drugi Tydzień!!! wypełniony świetną muzyką „na żywo”, pozytywną energią i pasją. Podczas balu usłyszą Państwo największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, poczynając od lat 50-tych, a kończąc na dzisiejszych hitach.

- taneczne przeboje DJ-a Andrzeja Piotrowskiego

Wśród atrakcji przewidziano:

- około godziny 22.00 występ kwartetu Szafa Gra - Repertuar „Szafy” to piosenki z lat 70., 80., 90., 00. w ciekawych i zaskakujących interpretacjach – piosenki znane, odkryte na nowo, wykonywane z dawką humoru i przymrużeniem oka. Zespół w rewelacyjny sposób wciela się w wiele gwiazd polskiej i światowej estrady. Artyści wchodzący w jego skład mają za sobą duży dorobek teatralno-estradowy.

Wszyscy zaczynali w musicalu "Metro", następnie kontynuowali współpracę z duetem Józefowicz - Stokłosa, biorąc od początku udział, we wszystkich spektaklach Teatru Studio Buffo.

Zapraszamy także na wykwintne menu w formie bufetu , a także napoje w nielimitowanej ilości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt