map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
Cykl spotkań "Dyskusje Praktyków" (POZNAŃ) 08.01.2019 r.
Kategoria: Podatkowe
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 3.0
Zgłoszenia: 0 / 60
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-01-08
Data zakończenia: 2019-01-08
Organizator:  Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań "Dyskusje Praktyków", który jest nową inicjatywą szkoleniową Zarządu Wielkopolskiego Oddziału KIDP. Spotkania organizowane będą raz w miesiącu, w drugi wtorek każdego miesiąca. Cykl spotkań skierowany jest do doradców podatkowych, którzy nie mogą poświęcić całego dnia na uczestnictwo w standardowych szkoleniach organizowanych przez Oddział. Spotkania odbywać będą się w formie szkoleniowo-warsztatowej. Po wystąpieniu prelegenta przewidziana jest dyskusja z uczestnikami spotkania. Ideą spotkań jest merytoryczna dyskusja nad tematem spotkania w gronie praktyków interesujących się danym zagadnieniem.

Kolejne spotkanie z cyklu "Dyskusje Praktyków" odbędzie się w dniu 8 stycznia 2019 r. w godz. 17:00-19:00 w siedzibie Wielkopolskiego Oddziału KIDP przy ul. Romana Maya 1 w Poznaniu.

Spotkanie pt. "Raportowanie schematów podatkowych w praktyce oraz pozostałe zmiany w ordynacji podatkowej na 2019 r." poprowadzi Pan Filip Siwek (Doradca podatkowy).

Udział doradców podatkowych oraz pracowników doradców podatkowych w cyklu spotkań „Dyskusje Praktyków” jest bezpłatny. Doradca podatkowy za udział w każdym ze spotkań otrzyma 3 punkty z tytułu podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Liczba miejsc ograniczona do 60 osób.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie propozycji tematów na kolejne spotkania z cyklu "Dyskusje Praktyków” na e-mail: wielkopolski@kidp.pl

!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
(6) Inne
(1) PFRON
(1) VAT
Strona główna
?
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt