map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
Podatek u źródła - Gorzów Wielkopolski
Kategoria: Podatek u źródła
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 5.0
Zgłoszenia: 0 / 50
Koszty:  190.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
190.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
220.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-04-16
Data zakończenia: 2019-04-16
Organizator:  Lubuski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           
Zarząd Lubuskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych
 
Z A P R A S Z A

na szkolenie, które odbędzie się dnia


16 kwietnia 2019 roku
(godz. 10.00 - 16.00)


Podatek u źródła

wykładowca: Marcin Grześkowiak - doradca podatkowy, absolwent ekonomii Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, gdzie następnie pracował jako asystent w katedrze Rachunkowości i Opodatkowania Przedsiębiorstw. Praktyczne doświadczenie w doradztwie podatkowym zdobywał, pracując dla niemieckiej spółdzielni doradców podatkowych DATEV z Norymbergi oraz w międzynarodowej spółce doradztwa podatkowego TPA Horwath Sztuba Kaczmarek w Warszawie. Obecnie prowadzi własną kancelarię, specjalizując się w problematyce międzynarodowego prawa podatkowego ze szczególnym uwzględnieniem stosunków polsko-niemieckich. Jest współautorem polskich i niemieckich książek oraz artykułów o tematyce związanej z prawem podatkowym oraz zarządzeniem kancelarią doradcy podatkowego. 

Miejsce spotkania:
Hotel Mieszko Gorzów Wlkp.
ul. Kosynierów Gdyńskich 82
66-400 Gorzów Wielkopolski

Na podstawie rozdziału VIa Zasad Etyki Doradców Podatkowych określającego zasady stałego podnoszenia kwalifikacji doradcy podatkowego, organizator szkolenia postanowił, że doradcy podatkowi biorący udział w szkoleniu i obecni przez cały czas jego trwania uzyskają za to szkolenie 5 punktów.

UWAGA! Szkolenie skierowane jest również do osób nie będących doradcami podatkowymi lub pracownikami doradców podatkowych. Osoby takie dokinują zgłoszenia na odrębnych kartach zgłoszenia (w załączeniu). Zasady uczestnictwa w szkoleniu znajdują się na karcie zgłoszenia.

Zasady dokonywania zgłoszeń przez doradców podatkowych

Zgłoszenia doradców podatkowych przyjmowane są wyłączenie poprzez panel mDoradca do dnia 29 marca 2019 roku. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Nie przyjmujemy zgłoszeń powyżej ustalonego limitu. Wszystkie zgłoszenia ponad limit będą przyjmowane na listę rezerwową, a miejsca będą przyznawane w miarę dostępności.

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu doradca podatkowy zobowiązany jest zawiadomić o tym fakcie organizatora szkolenia pisemnie (decyduje data wpływu pisma do biura Lubuskiego Oddziału KIDP) lub dokonując rezygnacji poprzez panel mDoradca najpóźniej do dnia 01 kwietnia 2019 roku.

Odpłatność za udział w szkoleniu:
- 190,00 zł brutto - doradca podatkowy nie posiadający zaległości w opłacaniu składek członkowskich
- 220,000 zł brutto - doradca podatkowy posiadający zaległość w opłacaniu składek członkowskich powyżej 3 m-cy
- 220,00 zł brutto - pracownik kancelarii doradcy podatkowgo
- 320,00 zł brutto - uczestnicy szkolenia nie będący doradcami podatkowymi i pracownikami kancelarii doradcy podatkowego

Odpłatność za udział w szkoleniu obejmuje: wykład, przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, kruche ciasteczka), materiały w formie elektronicznej.

Wpłaty za udział w szkoleniu prosimy dokonywać na rachunek bankowy Lubuskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych: mBank 54 1140 1124 0000 4004 3000 1014. 

W tytule przelewu prosimy podać koniecznie: Imię, nazwisko,  nr wpisu doradcy podatkowego wraz z dopiskiem "Szkolenie 16 kwietnia 2019 roku".

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jeżeli do udziału w szkoleniu zgłosi się mniej niż 20 osób.

Organizator może utrwalać i dokumentować przebieg spotkania, stąd wizerunek osób uczestniczących w spotkaniu może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniony dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych lub promocyjnych Krajowej izby Doradców Podatkowych. 

Akceptacja warunków uczestnictwa stanowi wyrażenie zgody na powyższe.!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
(2) ePUAP
(7) Inne
(2) Rajd
(2) RODO
(11) VAT
Strona główna
?
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt