map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
Przekształcenia podmiotów gospodarczych
Kategoria: Przekształcenia
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 5.0
Zgłoszenia: 19 / 35
Koszty:  150.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
150.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
150.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-03-26
Data zakończenia: 2019-03-26
Organizator:  Podkarpacki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

SZKOLENIE ORGANIZOWANE WSPÓLNIE Z MAŁOPOLSKIM ODDZIAŁEM KIDP

26.03.2019 -  Przekształcenia podmiotów gospodarczych

Prelegent: dr Jowita Pustuł 

Miejsce szkolenia: Gminne Centrum Kultury im. W. Witosa w Wierzchosławicach (Wierzchosławice),  Wierzchosławice 39A, 33-122 Wierzchosławice


Warunkiem udziału w szkoleniu jest zgłoszenie uczestnictwa  poprzez panel mDoradca oraz dokonanie wpłaty na konto PO KIDP (Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Podkarpacki, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310,  02-362 Warszawa  nr konta mBank 16 1140 1124 0000 4004 3000 1019 w tytule wpłaty prosimy podać numer wpisu doradcy podatkowego oraz datę szkolenia.

Liczba miejsc na szkoleniu (dla doradców podatkowych i pracowników) jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Odpłatność brutto za szkolenie  wynosi:

 

150,00 zł brutto dla doradców podatkowych niezalegających z płatnościami na rzecz KIDP (składki, faktury),

- 180,00 zł brutto  dla pracowników kancelarii doradców podatkowych,

- 250,00 zł brutto dla osób niebędących doradcami podatkowymi lub pracownikami ich kancelarii – karta zgłoszenia Zasady uczestnictwa w szkoleniu znajdują się na karcie zgłoszenia.

 

Cena obejmuje udział w szkoleniu, przerwę kawową, obiad oraz materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które zostaną przesłane na wskazany adres mailowy. 

Posiadanie przez doradcę podatkowego w momencie dokonania zgłoszenia na szkolenie zaległości w opłacaniu faktur za szkolenia na kwotę powyżej 80 zł lub zaległości w opłacaniu składek członkowskich na kwotę powyżej 240 zł będzie skutkować brakiem przyjęcia zgłoszenia doradcy podatkowego na szkolenie.

 

Materiały szkoleniowe (w przypadku przygotowania przez wykładowcę) dla zgłoszonych i potwierdzonych uczestników w wyznaczonym terminie:

- bezpłatna wersja elektroniczna dla zgłoszonych uczestników (wysyłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail) 

 

Potwierdzenie udziału w szkoleniu w panelu mDoradca jest zakończonym procesem zgłoszenia się na szkolenie przez doradcę podatkowego. 

 

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu należy pisemnie (mailowo)zawiadomić Biuro PO KIDP o niemożności wzięcia udziału w szkoleniu najpóźniej na 7 dni przed terminem szkolenia.

 

W przypadku nie przekazania do Biura PO KIDP informacji na temat rezygnacji z zarezerwowanego miejsca terminie 20 marca 2019 r., rezygnujący pokrywa koszty niewykorzystanej rezerwacji w kwocie wskazanej jako odpłatność za szkolenie .

HARMONOGRAM SZKOLENIA:

   9:30  - 10:00 – rejestracja uczestników,

 10:00  -  12:30 – wykład – cz. I,

 12:30  -  13:30 – przerwa obiadowa,

 13:30  -  16:00 - wykład – cz. II.

 


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
(2) ePUAP
(7) Inne
(2) Rajd
(2) RODO
(11) VAT
Strona główna
?
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt