map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
Prawo spółek dla doradcy podatkowego
Kategoria: Spółki
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 5.0
Zgłoszenia: 0 / 70
Koszty:  150.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
150.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
150.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-11-27
Data zakończenia: 2019-11-27
Organizator:  Małopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

SZKOLENIE ORGANIZOWANE WSPÓLNIE Z PODKARPACKIM ODDZIAŁEM KIDP

 

Warunkiem udziału w szkoleniu jest zgłoszenie uczestnictwa  poprzez panel mDoradca oraz dokonanie wpłaty na konto MOKIDP (Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Małopolski, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310,  02-362 Warszawa  nr konta 70 1140 1124 0000 4004 3000 1017)- w tytule wpłaty prosimy podać numer wpisu doradcy podatkowego oraz datę szkolenia.

 

Liczba miejsc na szkoleniu (dla doradców podatkowych i pracowników) jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Odpłatność brutto za szkolenie  wynosi (podstawa prawna: Uchwała 61/2019/V Zarządu Małopolskiego Oddziału KIDP z dnia 27 czerwca 2019 r. w sprawie  organizacji i kosztów szkolenia „Prawo spółek dla doradcy podatkowego” oraz odpłatności za udział w szkoleniu).

 

§   150,00 zł brutto dla doradców podatkowych niezalegających z płatnościami na rzecz KIDP (składki, faktury),

§  180,00 zł brutto  dla pracowników kancelarii doradców podatkowych,

§  250,00 zł brutto dla osób niebędących doradcami podatkowymi lub pracownikami ich Kancelarii.

 

 Cena obejmuje udział w szkoleniu, przerwę kawową, obiad oraz materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, które zostaną przesłane na wskazany adres mailowy. 

Posiadanie przez doradcę podatkowego w momencie dokonania zgłoszenia na szkolenie zaległości w opłacaniu faktur za szkolenia na kwotę powyżej 80 zł lub zaległości w opłacaniu składek członkowskich na kwotę powyżej 240 zł będzie skutkować brakiem przyjęcia zgłoszenia doradcy podatkowego na szkolenie (podstawa prawna: Uchwała 61/2019/V Zarządu Małopolskiego Oddziału KIDP z dnia 27 czerwca 2019 r. w sprawie  organizacji i kosztów szkolenia „Prawo spółek dla doradcy podatkowego” oraz odpłatności za udział w szkoleniu).

 

Materiały szkoleniowe (w przypadku przygotowania przez wykładowcę) dla zgłoszonych i potwierdzonych uczestników w wyznaczonym terminie:

- bezpłatna wersja elektroniczna dla zgłoszonych uczestników (wysyłana na podany w zgłoszeniu adres e-mail) 

 

Potwierdzenie udziału w szkoleniu w panelu mDoradca jest zakończonym procesem zgłoszenia się na szkolenie przez doradcę podatkowego. 

 

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu należy pisemnie (mailowo)zawiadomić Biuro MOKIDP o niemożności wzięcia udziału w szkoleniu najpóźniej na 2 dni przed terminem szkolenia.

 

W przypadku nie przekazania do Biura MOKIDP informacji na temat rezygnacji z zarezerwowanego miejsca we wskazanym przez Biuro MOKIDP terminie, rezygnujący pokrywa koszty niewykorzystanej rezerwacji w kwocie wskazanej jako odpłatność za szkolenie (podstawa prawna: Uchwała nr 24/2010/III Zarządu MOKIDP z dnia 10.11.2010 r. sprawie rezerwacji i anulacji miejsca w szkoleniach, konferencjach i imprezach integracyjnych organizowanych przez MOKIDP).


HARMONOGRAM SZKOLENIA:

   9:30 -10:00 – rejestracja uczestników,

10:00 – 12:30 – wykład – cz. I,

12:30 – 13:30 – przerwa obiadowa,

13:30 – 16:00 - wykład – cz. II.

!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt