map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
Spotkanie integracyjne - Spacer po Arboretum oraz przejazd Zabytkową Koleją Wąskotorową (Rogów, 21 września 2019 r.)
Kategoria: Spotkanie integracyjne
( Impreza )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 59 / 50
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
80.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-09-21
Data zakończenia: 2019-09-21
Organizator:  Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           


Koleżanki i Koledzy

Doradcy Podatkowi

Zarząd Łódzkiego Oddziału KIDP zaprasza na spotkanie integracyjne doradców podatkowych, które odbędzie się 21 września 2019 r. w Rogowie koło Brzezin.

Zaplanowaliśmy przyjemny spacer z przewodnikiem w bajkowej scenerii, wśród drzew i tropikalnych roślin z całego świata w Rogowskim Arboretum i Alpinarium, jednym z największych tego typu ogrodów w Polsce.


Po spacerze zaprosimy Państwa w podróż Zabytkową Koleją Wąskotorową do Jeżowa.

Urokliwe, pagórkowate krajobrazy południowego Mazowsza umilą wszystkim podróż zaś atmosfera minionej epoki sprawi, że wrażenia z jazdy pozostaną wszystkim na długo w pamięci.


Ostatnim przystankiem naszej podróży będzie malowniczy Jeżów, gdzie w biesiadnym nastroju, przy pieczeniu kiełbasek na ognisku miło spędzimy czas.

Program Spotkania:

około godz. 9.30 - wyjazd autokarem z Łodzi

11.00 - 12.30 - zwiedzanie Arboretum (ul. Leśna 1, Rogów)

13.00 - 16.00 - przejazd kolejką z Rogowa do Jeżowa, biesiada przy ognisku

około godziny 17.00 – powrót do Łodzi

Informacje dotyczące miejsca zbiórki oraz godziny odjazdu autokaru zostaną przekazane w terminie późniejszym.

Koszty uczestnictwa:

Doradcy podatkowi opłacający regularnie składki członkowskie uczestniczą w spotkaniu bezpłatnie.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu doradcy podatkowego posiadającego zaległość w opłacaniu składek na rzecz KIDP wynosi 80 zł/os. brutto(słownie: osiemdziesiąt złotych).

Koszt uczestnictwa w spotkaniu osoby towarzyszącej doradcy podatkowemu wynosi brutto 80 zł/os. (słownie: osiemdziesiąt złotych).

Zasady rejestracji:

- Za uczestnika wycieczki uznaje się osobę zarejestrowaną poprzez panel mDoradca http://www.mdoradca.pl/, która otrzymała z biura ŁO KIDP wiadomość informującą o zmianie statusu zgłoszenia na „przyjęty”. W przypadku zgłoszenia osoby towarzyszącej o zmianie statutu zgłoszenia na "przyjęty" decyduje zgłoszenie oraz dokonana w ustalonym terminie wpłata.

- Zgłoszenia na wycieczkę przyjmowane są wyłącznie za pomocą panelu mDoradca.

- Ilość dostępnych miejsc jest określona w panelu mDoradca. O udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń.

- Ze względu na ograniczoną ilość miejsc możliwe jest wcześniejsze zamknięcie listy uczestników. 

- W przypadku rezygnacji z udziału w wycieczce doradca zobowiązany jest zawiadomić Łódzki Oddział KIDP (lodzki@kidp.pl) o niemożności wzięcia udziału w spotkaniu, najpóźniej do 9.09.2019 r., pod rygorem obciążenia pełnymi kosztami wycieczki.

- W przypadku małego zainteresowania lub złych warunków atmosferycznych w dniu wycieczki Zarząd Łódzkiego Oddziału KIDP zastrzega sobie możliwość odwołania spotkania.

Dane do przelewu:

mBank 27 1140 1124 0000 4004 3000 1015

Krajowa Izba Doradców Podatkowych

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3 lok 310,

02-362 Warszawa

Na dowodzie wpłaty prosimy o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko doradcy,

- numer wpisu na listę doradców,

- Rogów - 21.09.2019 r.


Serdecznie zapraszamy

W imieniu Zarządu Łódzkiego Oddziału KIDP

Jerzy Dworakowski

Przewodniczący


Rogowskie Arboretum i Alpinarium http://arboretum.sggw.pl/index.html

 

Na obszarze Arboretum znajdują się jedne z najbogatszych i najciekawszych kolekcji drzew i krzewów Europy Środkowo-Wschodniej. Uprawiane są tu także popularne rośliny subtropikalne i tropikalne, np.: laur, czyli tzw. listek bobkowy , figa (Ficus carica), cykas (Cycas revoluta), awokado (Persea americana), bananowiec (Musa x paradisiaca), kawa (Coffea arabica) czy oliwka (Olea europaea). Ulubionym miejscem zwiedzających jest alpinarium, czyli ogród skalny, w którym odtwarzane jest górskie środowisko naturalne. Znajduje się w nim kilka strumyków, oczek wodnych oraz 5-arowy staw z wyspą, na której gnieździ się kaczka krzyżówka. Można obejrzeć tutaj prawie 900 gatunków i odmian roślin, pochodzących z gór całego świata.

Zabytkowa Kolej Wąskotorowa http://kolejrogowska.pl/

     

Kolej wąskotorowa łącząca Rogów z Rawą Mazowiecką i Białą Rawską powstała w 1915 roku podczas pierwszej wojny światowej, jako wojskowa kolej polowa zaopatrująca front w żywność broń i amunicję. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości została wcielona w struktury nowopowstałych Polskich Kolei Państwowych w ramach, których funkcjonowała do 2001 roku, kiedy to podjęto decyzję o jej likwidacji.

W 2002 roku Fundacja Polskich Kolei Wąskotorowych przejęła tabor Kolei Wąskotorowej Rogów- Rawa – Biała i stworzyła kolej muzealną. W 2003 roku przywrócone zostały kursy turystycznych pociągów pasażerskich na zamówienie grup zorganizowanych i regularne kursy dostępne dla turystów indywidualnych. Dziś Fundacja Polskich Kolei Wąskotorowych może się pochwalić największą w Polsce kolekcją zabytkowego taboru wąskotorowego zgromadzonego przez hobbystów, jest też jedną z największych w Europie. Stopniowo dokonywane są renowacje zgromadzonych eksponatów. Wszystkie wyremontowane wagony i lokomotywy otrzymują oryginalne wyposażenie, malowanie i oznakowania sprzed wielu lat. Kolej Wąskotorowa Rogów – Rawa – Biała liczy aż 49 km i jest najdłuższą czynną koleją wąskotorową w Polsce!

!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt