map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
MDR
Kategoria: Raportowanie schematów podatkowych
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 5.0
Zgłoszenia: 25 / 30
Koszty:  159.90zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
467.40zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
467.40zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-10-01
Data zakończenia: 2019-10-01
Organizator:  Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie zaprasza na szkolenie w dniu 01.10.2019 w Szczecinie na temat:

MDR - RAPORTOWANIE SCHEMATÓW PODATKOWYCH

 

Szkolenie poprowadzi pan Paweł Bębenek - doradca podatkowy, ceniony wykładowca i praktyk. Specjalizuje się w zakresie podatku od towarów i usług m.in. szeroko rozumianej branży transportowej i spedycyjnej, telekomunikacyjnej, turystycznej oraz w zakresie podatku akcyzowego (energia elektryczna, wyroby energetyczne jak również branża motoryzacyjna czy spirytusowa). Jest autorem kilkudziesięciu artykułów o tematyce podatkowej z zakresu podatku akcyzowego, podatku od towarów i usług, ogólnego prawa podatkowego i postępowania podatkowego jak również współautorem wielu książek, w tym komentarzy z zakresu podatku akcyzowego, podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego.

 

PLAN SZKOLENIA znajduje się w zakładce „Pliki”.

Pytania do wykładowcy proszę zgłaszać pocztą elektroniczną na adres biura.

  

Szkolenie odbędzie się we wtorek 01.10.2019 w Szczecinie w godzinach 10:00 – 16:00 w siedzibie ZOKIDP, al. Wojska Polskiego 42/9, 70-475 Szczecin

 

Na podstawie rozdziału VIa Zasad Etyki Zawodowej Doradców Podatkowych określającego zasady stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zarząd ZOKIDP postanowił, że doradcy podatkowi biorący udział w szkoleniu i obecni przez cały czas jego trwania uzyskają za to szkolenie 5 punktów. Podstawą uzyskania określonej liczby punktów jest podpisanie listy obecności.

 

Na podstawie uchwały nr 24/2019 zarządu ZOKIDP z dnia 03.09.2019 odpłatność za to szkolenie dla doradców podatkowych, którzy nie mają wobec izby zaległości z tytułu składek ani z żadnych innych tytułów wynosi 130 zł netto /159,90 zł brutto/ a dla ich pracowników w kwocie 200 zł netto (246 zł brutto), natomiast dla doradców podatkowych, którzy mają zaległości wobec izby z tytułu składek lub innych tytułów oraz dla ich pracowników określa się dopłatę do powyższych kwot w wysokości 250 zł netto (307,50 zł brutto).

 

Zgłoszenia przyjmowane są przez panel mDoradca na stronie https://mdoradca.krdp.pl/ do dnia 24 września 2019 r.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia w terminie krótszym niż 7 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik zostanie obciążony powyższymi kosztami.

 

Odpłatność za udział należy uiścić na poniższy numer konta:

Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Zachodniopomorski, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 3/310 Warszawa

mBank S.A. 21 1140 1124 0000 4004 3000 1026

Prosimy o uiszczenie opłaty przed szkoleniem. W tytule przelewu powinny znaleźć się następujące dane: nr wpisu na listę, imię i nazwisko uczestnika, data szkolenia.

 

zapraszam w imieniu zarządu ZOKIDP

 

Beata Norsesowicz

przewodnicząca

 

Zastrzegamy możliwość odwołania szkolenia w przypadku liczby uczestników mniejszej niż 20.

Organizator może utrwalać i dokumentować przebieg szkolenia stąd wizerunek osób uczestniczących w szkoleniu może zostać utrwalony a następnie rozpowszechniony dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych lub promocyjnych Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

 

!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
(1) ePUAP
(6) Inne
(1) KKS
(13) VAT
Strona główna
?
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt