map
Witamy w naszym serwisie. UWAGA aby uzyskać dostęp do wszystkich zasobów zaloguj się.
|
|
|
Twoja lokalizacja: Start /
Szczegóły szkolenia / imprezy
XII Spływ Kajakowy Doradców Podatkowych (OSTRZYCE)
Kategoria: Spływ kajakowy
( Impreza )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 3.0
Zgłoszenia: 45 / 70
Koszty:  492.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
492.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
492.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2020-05-28
Data zakończenia: 2020-05-31
Organizator:  Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

ZAPROSZENIE

Zarząd Wielkopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w organizowanym

XII Spływie Kajakowym Doradców Podatkowych

Data spływu: 28-31 maja 2020 r. (czwartek-niedziela)

Miejsce zakwaterowania: Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce, ul. Droga Kaszubska 56,  Ostrzyce, 83-311 Goręczyno, www.cwsostrzyce.com

Zakwaterowanie: 70 miejsc noclegowych, w tym 6 miejsc dla Gości z Izby Doradców Podatkowych Berlina. Nocleg w pokojach 2-osobowych, 3-osobowych, 4-osobowych.

1. W celu prawidłowego zorganizowania spływu kajakowego Zarząd Oddziału prosi doradców podatkowych do zapisywania się poprzez panel mDoradca (www.mdoradca.krdp.pl) najpóźniej do dnia 10 maja 2020 r.

2. Termin bezkosztowego zgłaszania rezygnacji z udziału w spływie upływa w dniu 10 maja 2020 r. W przypadku rezygnacji przez zgłoszonego doradcę z uczestnictwa w spływie po wyznaczonym terminie, doradca podatkowy zobowiązany zostanie do pokrycia pełnych kosztów udziału w spływie (bez dofinansowania – kwota 700,00 zł/brutto). Doradca podatkowy, który zapisał się na spływ, nie przybył na spływ i nie powiadomił Wielkopolskiego Oddziału KIDP do 10 maja 2020 r., że nie będzie uczestniczył w spływie zobowiązany zostanie do pokrycia pełnych kosztów udziału w spływie (bez dofinansowania – kwota 700,00 zł/brutto).

3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (70 miejsc) o przyjęciu na listę uczestników spływu decyduje kolejność zgłoszeń w panelu mDoradca. Doradcy podatkowi przyjęci na listę uczestników zobligowani są do dokonania wpłaty za udział w spływie do dnia 3 maja 2020 r. Po tym terminie przyjęte zgłoszenia bez opłaty zostaną „odrzucone” z panelu mDoradca. W następnej kolejności na listę uczestników spływu będą przyjmowane osoby z listy rezerwowej.

4. Udział w spływie jest odpłatny na konto Oddziału i wynosi:

a) 492,00 zł/brutto - dla doradcy podatkowego

b) 700,00 zł/brutto - dla osoby towarzyszącej doradcy podatkowego (kwota bez dofinansowania)

c) 700,00 zł/brutto – dla doradcy podatkowego, który zapisał się na spływ, nie skorzystał z zarezerwowanego miejsca i nie powiadomił pisemnie  Wielkopolskiego Oddziału KIDP do 10 maja 2020 r., że nie będzie uczestniczył w spływie (kwota bez dofinansowania).

Odpłatność obejmuje: 3 noclegi, 3 śniadania, 2 obiady, 3 kolacje, korzystanie z kajaków z kapokami, szkolenie „Zmiany w VAT”, 2 spotkania integracyjne wieczorne zgodnie z harmonogramem spływu.

Wpłaty za udział w spływie kajakowym prosimy dokonywać na poniższe konto:  

Krajowa Izba Doradców Podatkowych

Oddział Wielkopolski

Nr konta: 91 1140 1124 0000 4004 3000 1027 

W tytule przelewu prosimy podać: Spływ kajakowy 2020 oraz imię, nazwisko
i numer wpisu na listę doradców podatkowych

5. Punkty kwalifikacyjne za udział w szkoleniu organizowanym podczas spływu kajakowego

Zgodnie z Zasadami Etyki Zawodowej Doradców Podatkowych określającymi zasady stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych doradcy podatkowi biorący udział w szkoleniu, które odbędzie się podczas trwania spływu kajakowego uzyskają 3 punkty.

6. Zaproszenie i harmonogram spływu znajdują się w panelu mDoradca w zakładce "Pliki". 


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy zalogować się w systemie mDoradca. Następnie w zakładce Szkolenia proszę wybrać interesujące Państwa szkolenie. Obok nazwy szkolenia znajduje się ikonka "Wyślij zgłoszenie" - kliknij w nią. Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie". O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje sie link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
Kategorie szkoleń
Logowanie
Pomoc
Login
Hasło
Publikować mogą tylko zalogowani użytkownicy. Aby się zalogować użyj swojego loginu i hasła z mdoradcy.
BIP
Powered by multiCMS :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia :: © Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Start   ::   START BIZNES   ::   Kontakt